Możliwość wykupienia dostępu do Gali POLSAT BOXING NIGHT 8 – NOC ZEMSTY!

 

Szanowni Państwo,

dla wszystkich Partnerów Telewizji Światłowodowej przygotowaliśmy możliwość wykupienia dostępu do Gali POLSAT BOXING NIGHT 8 – NOC ZEMSTY, która odbędzie się 21 kwietnia 2018 r. w Częstochowie.

W walce wieczoru Tomasz Adamek zmierzy się z Joey Abellem! „Góral” postara się pomścić swojego rodaka Krzysztofa Zimnocha, ale przed nim naprawdę arcytrudne zadanie! Na Polsat Boxing Night w ringu zobaczymy także innych polskich zawodników: Mateusza Masternaka, Adama Balskiego, Damiana Jonaka, Ewę Brodnicką, Roberta Parzęczewskiego, Łukasza Wierzbickiego, Michała Żeromińskiego, Michała Chudeckiego czy Damiana Wrzesińskiego.

 

 

 

Warunki dostępu do Gali POLSAT BOXING NIGHT 8 dla abonenta Telewizji Światłowodowej:

  • Cena zakupu dostępu do Gali POLSAT BOXING NIGHT 8 dla abonenta wynosi 39,90 zł za jednorazowy dostęp do wydarzenia.
  • Możliwość wykupienia dostępu do Gali dla wszystkich abonentów (korzystających zarówno z nowej, jak i poprzedniej oferty pakietowej Telewizji Światłowodowej).
  • Umowa na dostęp do Gali POLSAT BOXING NIGHT 8 jest zawierana na podstawie regulaminu i cennika promocji „Gala POLSAT BOXING NIGHT 8 w Telewizji Światłowodowej” znajdującego się tutaj. Warunkiem aktywowania dostępu do Gali POLSAT BOXING NIGHT 8 jest jego podpisanie i dostarczenie do Biura Obsługi Klienta osobiście bądź drogą mailową na adres: biuro@opto-tech.pl.
  • Każdy z naszych abonentów może zamawiać dostęp do Gali POLSAT BOXING NIGHT 8 od dnia dzisiejszego do dnia 20.04.2018 r.
  • Gala będzie dostępna na kanale numer 144 pod nazwą “Gala POLSAT BOXING NIGHT 8” na liście kanałów Telewizji Światłowodowej.

 

Brak możliwości komentowania.