Gala KSW 42 w systemie Pay-Per-View w Telewizji Światłowodowej

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy, że dla wszystkich abonentów Telewizji Światłowodowej przygotowaliśmy możliwość wykupienia dostępu do Gali KSW 42 w systemie Pay-Per-View.

Po prawie pięciu latach KSW wraca do Łodzi. Zawodnicy tegorocznej Gali zrobią wszystko, żeby kibice na długo zapamiętali to starcie tytanów. W drugiej największej hali w Polsce do klatki wejdą: Mamed Khalidov, Tomasz Narkun, Ariane Lipski, Michał Materla, Mateusz Gamrot, Grzegorz Szulakowski, Scott Askham, Marcin Wójcik, Chris Fields, Łukasz Jurkowski, Martin Zawada. Karolina Owczarz, Paulina Raszewska, Filip Wolański, Bartłomiej Kopera. Gala KSW 42 odbędzie się 3 marca 2018 r. w łódzkiej Atlas Arenie. To wydarzenie, które trzeba zobaczyć!

Warunki dostępu do Gali KSW dla abonenta Telewizji Światłowodowej:
• Cena zakupu dostępu do Gali KSW 42 dla abonenta: 39,90 zł za jednorazowy dostęp do wydarzenia.
• Możliwość wykupienia dostępu do Gali dla wszystkich abonentów (korzystających zarówno z nowej, jak i poprzedniej oferty pakietowej Telewizji Światłowodowej).
• Umowa na dostęp do Gali KSW 42 jest zawierana na podstawie regulaminu i cennika promocji „Gala KSW 42 w Telewizji Światłowodowej” znajdującego się tutaj. Warunkiem aktywowania dostępu do Gali KSW 42 jest jego podpisanie i dostarczenie do Biura Obsługi Klienta osobiście bądź drogą mailową na adres: biuro@opto-tech.pl.
• Każdy z naszych abonentów może zamawiać dostęp do Gali KSW 42 od dnia dzisiejszego do dnia 02.03.2018 r. do godziny 15:00.
• Gala KSW 42 będzie dostępna na kanale numer 144 pod nazwą “Gala KSW 42” na liście kanałów Telewizji Światłowodowej.

Brak możliwości komentowania.