Gala KSW 45 w systemie Pay-Per-View w Telewizji Światłowodowej

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy, że dla wszystkich abonentów Telewizji Światłowodowej przygotowaliśmy możliwość wykupienia dostępu do Gali KSW 45 w systemie Pay-Per-View. Gala odbędzie się 6 października 2018 r. w Wembley Arena w Londynie.

Gala KSW 45: The Return to Wembley: do pierwszej obrony pasa stanie Philip de Fries, a jego rywalem będzie najdłużej panujący mistrz w historii tej dywizji, Karol Bedorf. Rękawice skrzyżują też nieobliczalny Popek Monster i pogromca Tomasza Oświecińskiego, Erko Jun. W dywizji półśredniej w rewanżowym starciu chorwacki „Robocop”, Roberto Soldić spróbuje odebrać utracony pas Dricusowi du Plessis.

6 października naprzeciw siebie staną również Michał Materla i Damian Janikowski oraz Scott Askham i Marcin Wójcik, a wygrani z tych dwóch walk stoczą bój o zwakowany pas kategorii średniej. Do walki przystąpi także dwóch byłych pretendentów do pasa w królewskiej kategorii wagowej Thiago Silva i James McSweeney, a w dywizji półciężkiej dojdzie do starcia dwóch bombardierów Wagnera Prado i Maxa Nunesa. Do klatki wejdzie również perspektywiczny londyńczyk, Alfie Davis, a jego rywalem będzie Leszek Krakowski. Ponadto w KSW zadebiutuje Akop Szostak.

 

Warunki dostępu do Gali KSW 45 dla abonenta Telewizji Światłowodowej:

  • Cena zakupu dostępu do Gali KSW 45 dla abonenta wynosi 39,90 zł za jednorazowy dostęp do wydarzenia.
  • Możliwość wykupienia dostępu do Gali dla wszystkich abonentów (korzystających zarówno z nowej, jak i poprzedniej oferty pakietowej Telewizji Światłowodowej).
  • Umowa na dostęp do Gali KSW 45 jest zawierana na podstawie regulaminu i cennika promocji „Gala KSW 45 w Telewizji Światłowodowej” znajdującego się tutaj. Warunkiem aktywowania dostępu do Gali KSW 45  jest jego podpisanie i dostarczenie do Biura Obsługi Klienta osobiście bądź drogą mailową na adres: biuro@opto-tech.pl.
  • Każdy z naszych abonentów może zamawiać dostęp Gali KSW 45 od dnia dzisiejszego do dnia 05.10.2018 r. do godz. 12.
  • Gala będzie dostępna na kanale numer 144 pod nazwą “Gala KSW 45” na liście kanałów Telewizji Światłowodowej.

 

 

Regulamin promocji gala KSW 45

Brak możliwości komentowania.