Możliwość wykupienia dostępu do Gali KSW 44 w systemie Pay-Per-View.

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy, że dla wszystkich abonentów Telewizji Światłowodowej przygotowaliśmy możliwość wykupienia dostępu do Gali KSW 44 w systemie Pay-Per-View.

 

 

 

Najdłużej wyczekiwana walka w historii polskiego MMA!
Najsilniejszy człowiek świata, Mariusz Pudzianowski, zmierzy się z najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej w historii KSW – Karolem Bedorfem. Który z zawodników udowodni swoją wyższość w tym starciu tytanów?

W klatce spotkają się również ulubieniec kibiców Michał Materla, który skrzyżuje rękawice z niezwykle mocno bijącym Martinem Zawadą. W wadze piórkowej o tytuł KSW po raz drugi powalczą Kleber Koike Erbst i Marcin Wrzosek. Do klatki wejdzie też Tomasz Oświeciński, który skrzyżuje rękawice z supergwiazdą niemieckiej sceny Erko Junem. Widzowie zobaczą również m.in. efektownie walczących Filipa Wolańskiego, Gracjana Szadzińskiego czy Chrisa Fieldsa.

Warunki dostępu do Gali KSW 44 dla abonenta Telewizji Światłowodowej:

  • Cena zakupu dostępu do Gali KSW 44 dla abonenta wynosi 39,90 zł za jednorazowy dostęp do wydarzenia.
  • Możliwość wykupienia dostępu do Gali dla wszystkich abonentów (korzystających zarówno z nowej, jak i poprzedniej oferty pakietowej Telewizji Światłowodowej).
  • Umowa na dostęp do Gali KSW 44 jest zawierana na podstawie regulaminu i cennika promocji „Gala KSW 44 w Telewizji Światłowodowej” znajdującego się tutaj. Warunkiem aktywowania dostępu do Gali KSW 44  jest jego podpisanie i dostarczenie do Biura Obsługi Klienta osobiście bądź drogą mailową na adres: biuro@opto-tech.pl.
  • Każdy z naszych abonentów może zamawiać dostęp Gali KSW 44 od dnia dzisiejszego do dnia 08.06.2018 r. do godz. 12.
  • Gala będzie dostępna na kanale numer 144 pod nazwą “Gala KSW 44” na liście kanałów Telewizji Światłowodowej.

Brak możliwości komentowania.